Powrót
WIZYTA ENGLISH CLUB W AMBASADZIE BRYTYJSKIEJ W WARSZAWIE

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasze Centrum już drugi raz z rzędu zostało zaproszone do grona najlepszych placówek edukacyjnych w Polsce, które należą do grona Programu Addvantage Premium British Council oraz Cambridge Assessment English. 

W dniu 01 października 2021r. Centre Manager p. Joanna Borkowska uczestniczyła w oficjalnej uroczystości podsumowującej pracę egzaminacyjną, która miała miejsce w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie. To był szczególny dzień, w którym mogliśmy docenić pracę, jaką nauczyciele wkładają w przygotowanie młodzieży  do egzaminów, a tym samym w poszerzenie ich horyzontów i podnoszenie kwalifikacji. 

Dodatkowo, jako English Club - Centrum Egzamiancyjne British Council wspieramy inne szkoły w przygotowaniach do egzaminów międzynarodowych w wojewódzwach wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim oraz kujawsko-pomorskim.

Jesteśmy przeszczęśliwi, iż nasza szkoła partnerska Centrum Językowe Helen Doron w Zielonej Górze otrzymała pierwszą nagrodę dt. przygotowań uczniów do poziomów Young Learners. Jesteśmy bardzo dumni, iż mogliśmy uczestniczyć w tym procesie i wspierać uczniów podczas przygotowań do egzaminów międzynarodowych. 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom uroczystości.

 

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zgadzam się na przechowywanie na moim urządzeniu tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zebranych podczas korzystania przeze mnie ze strony i zapisanych w plikach cookies przez English Club
Dowiedz Się Więcej Akceptuję Nie, dziękuję Polityka Prywatności